Repetitor en muzikaal leider gezocht!

EDOG Muzikaal Theater is een enthousiaste amateurvereniging die al ruim 40 jaar de mooiste musicals in Diemen brengt. Onze vereniging bestaat uit een gemengd gezelschap van ruim 50 koorleden dat met passie voor theater en muziek elke maandag repeteren. Naast de jaarlijkse musicalproductie in maart geven wij in november ook altijd een concert in Theater de Omval in Diemen. Producties die wij de afgelopen jaren hebben gedaan zijn o.a. All Shook Up (2018), Amerika Amerika (2017), Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat (2016), Ja Zuster Nee Zuster (2015) en de Jantjes (2014). Momenteel werken we aan de prachtige productie “Titanic” die we in maart 2019 op de planken zullen brengen.

Functievereisten

We zijn op zoek naar een enthousiaste repetitor die ons koor en de solisten kan begeleiden in aanloop naar onze nieuwe, nog nader te bepalen productie in 2020. De repetities daarvoor zullen in april 2019 van start gaan. Wij vragen het volgende:

  • Begeleiden van een grote groep koorleden en solisten met als doel hen vocaal naar een hoger niveau te brengen;
  • Studeert met solisten en koor de muziek in.
  • Kan bij voorkeur goed piano spelen;
  • Is iedere repetitiemaandag beschikbaar van 20.00 tot 22.30 uur en in de maanden februari en maart ook op woensdagavond ook van 20.00 tot 22.30 uur;
  • Heeft ervaring met het musical genre;
  • Kan bij voorkeur het koor muzikaal  begeleiden op de piano tijdens de voorstellingen en concerten;
  • Heeft bij voorkeur een netwerk om een orkest te kunnen samenstellen t.b.v. de begeleiding van de voorstellingen en concerten;
  • Vormt samen met de regisseur het artistieke team van Edog en is mede verantwoordelijk voor een hoge muzikale standaard van de voorstellingen.
  • Heeft goede muzikale ideeën.

Heb je interesse?

Als je interesse hebt of vragen kan je mailen naar jurian.snoeij@edog.nl. In je mail lezen we graag iets terug over je motivatie en hoe jij je verhoudt tot de functie-eisen, daarnaast ontvangen we graag je artistieke CV. Voor een impressie van onze vereniging kijk op www.edog.nl.